novyny

Розділи

Ми в соціальних мережах:

twitter64 facebook64
Афіша

Оголошення

Оголошення!

ЗАЧИНЕНО 31.12. 2021 року (п'ятниця)

Чекаємо Вас 1 січня 2022 року з 11:00

 

Запрошуємо ужгородців взяти участь в урочистій ході з нагоди дня угорського добросусідства!

В неділю, 28 серпня о 16:00 від собору Святого Юрія (навпроти «Шардоне») стартує урочиста хода з нагоди дня угорського добросусідства. Взяти участь у дійстві може кожен ужгородець чи гість міста, для цього достатньо тільки прийти заздалегідь до «Шардоне», або приєднатись до ходи на будь якому відрізку маршруту.

Попереду колони йтимуть прапороносці з національними прапорами та квітами. Маршрут пролягає від собору Святого Юрія до пам’ятника Августину Волошину, звідти до пам’ятника Шандору Петефі, а потім до облмуздрамтеатру. До пам’ятників Волошину і Петефі буде покладено квіти. Приєднуйтесь – підтримайте добросусідські відносини з  Угорщиною!

День Чеського побратима в Ужгороді.

Депутатська комісія з питань розвитку міжнародної співпраці та туризму (голова – Чучка П.П., секретар – Буланов Р.М.) вперше запропонувала відзначати дні  добросусідства в обласному центрі для поляків, румунів, угорців, словаків, а також чехів, які у 20-30 роках будували тут Чехословацьку державу.

«Деца у Нотаря» оновлюється!

Деца у Нотаря оновлюється!

З настанням теплої пори року у найвідомішому в області етно-ресторані «Деца у Нотаря» тривають оновлення та модернізація екстер’єру. Все старе і перевірене часом підновлюється і водночас будуються нові унікальні пам’ятки та скульптури.

Спецоперація "Буря в мішлі", або "Впіймати Чіго в Деці" - ретроспектива

Спецоперація Буря в мішлі, або Впіймати Чіго в Деці - ретроспектива

Дух святковий фестивалю «Берег-Фест» равлик Чіго-Біго Майшіковний втік з під теплого крильця організаторів і після численних пошуків «намалювався» в корчмі-музеї «Деца у Нотаря». Для відлову шалопая оргкомітет фесту висадив на береги «Деци» десант з відбірних унгварських журналістів. Спецзагін бравих, молодих і не дуже, людей називався «Шіковні Равлики».

Чіго-Біго в Деці!

 

Увага всім! в "Деці у Нотаря" помічений дух святковий "Берег-Фесту" равлик Чіга-Біга-Майшіковний! Рятувальні операції призначені на 24 травня о 16:00 за КЧ!


Поки що Чіго не дають буянити Павло Чучка (молодший) та Ростислав Буланов які годують його відбірними байками та ужгородськими жартами. Огранізатори "Берег-Фесту" обіцяли завтра його забрати. Довше ми не протримаємось! Рятуйте!!!


Чіго-Біго в Деці!

Деца на "сніданку з 1+1"

Знаний тележурналіст каналу "1+1" Контстянтин Грубич разом з закарпатським поетом-гумористом Павлом Чучкою показали глядачам як готувати фаршироване порося. Саму програму «сніданок з 1+1» тоді вів Олександр Пономарьов, у якості гостя студії була Руслана Лижичко.

Найцікавішим є те, що всі троє свого часу побували у корчмі-музеї "Деца у Нотаря" у якій власне і було відзняте це відео

Dim lights

Посилання на записи цих "видатних п’яниць" в "книзі взаємних симпатій" ресторану Деца у Нотаря:

Олександр Пономарьов

Руслана Лижичко

Констянтин Грубич

© 2011-2020 Деца у нотаря | Розробка - Ігор Деяк | Дизайн аксесуар - Інна Осадча